Kelionių idėjos

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Kelionė automobiliu - be rūpesčių! 
Autoservisų tinklas MELGA šią vasarą kviečia saugiai keliauti ir pažinti Lietuvą automobiliu. Tiesiog išsirinkite specialiai kelionėms automobiliu parengtą maršrutą, o kad kelyje Jus pasitiktų tik linksmi nuotykiai ir malonūs netikėtumai, MELGA komanda pasiruošusi pasirūpinti Jūsų automobilio technine būkle. Keliaukite saugiai – prieš kelionę užsukite NEMOKAMAI automobilio patikrai (pasiūlymo taisykles rasite čia) ir automobilio remontui. Visada galite kreiptis ir kelionės metu - 12 MELGA autoservisų didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Keliauk po Lietuvą su AUTOCOM Car Rental!

Kelionių planus riboja tai, kad neturite automobilio? O gal jau nepasitikite savuoju automobiliu? Į komfortišką ir be rūpesčių kelionę leiskitės su AUTOCOM Car rental automobiliais:

  • Tik nauji ir techniškai tvarkingi automobiliai. Visi AUTOCOM automobilių parko automobiliai yra ne senesni nei 3 metai.
  • Techninė pagalba kelyje 24/7. Atsitikus techniniam gedimui kelyje, suteikiamas pakaitinis automobilis, kad galėtumėte toliau tęsti savo kelionę.

Dar pigiau! Rezervacijos laukelyje įveskite kodą "pamatyk" ir gaukite 10 % nuolaidą.
Išsirinkite ir rezervuokite: www.autocom.lt

„Po Lietuvą su šeima“ – kelionių vadovas, kuriame rasite 25 specialiai šeimai parengtus maršrutus ir daug naudingos informacijos: kaip pasirengti kelionei, ką įdomaus papasakoti mažiesiems, kur papietauti, kur geriausia vieta nusifotografuoti ir netgi ką parsivežti lauktuvių. Jūsų laukia įsimintinos kelionės po didžiuosius miestus, etnografinius regionus, kelionės dviračiais, įdomiausi lankytini objektai ir dar neatrasti Lietuvos kampeliai.

Šiame interaktyvių kelionių sąraše pateikiame 5 iš šios knygos atrinktus maršrutus.

Žemėlapis Įsimintos kelionės Kelionės