Paskutinį mėnesio sekmadienį - muziejų lankymas NEMOKAMAS

Top Daugiau nei 2 dienų
Maršrutas

Nuo 2019 metų sausio 1 d. kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį nemokamai galima lankyti muziejų nuolatines ekspozicijas. Nemokamo muziejų lankymo modelis taikomas Kultūros ministerijai pavaldiems nacionaliniams ir respublikiniams muziejams. Pagal šį modelį nemokamai muziejuose apsilankyti gali visi pageidaujantys. Šiuo metu sekmadieniais neveikiantys muziejai nuo 2019 metų įpareigoti kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį taip pat nemokamai atverti duris lankytojams.

Išsamesnę informaciją apie nemokamą lankymą, nuolatines ekspozicijas, muziejų darbo laiką, galimą registravimąsi ir kt. galima rasti muziejų interneto svetainėse.


Nuolatines ekspozicijas nemokamai lankyti galima šiuose muziejuose:

Dėmesio! Dėl didelio susidomėjimo Jūrų muziejaus nemokamu lankymu muziejaus administracija įspėja, kad norint patekti į akvariumą ir kitas Nerijos forte esančias ekspozicijas, gali tekti palaukti eilėje. Taip pat primena, kad nors muziejaus lankymas yra nemokamas, tačiau yra būtina kasoje paimti bilietą. Tokiu būdu yra vykdoma tiksli lankytojų apskaita.

Taip pat lankytojus kiekvieno mėnesio paskutinį skemadienį nemokamai priims Kernavės archeologinės vietovės muziejuje, Vytauto Didžiojo karo muziejuje, Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniaus muziejuje, tačiau, prieš lankantis šiuose muziejuose, prašome papildomai pasitikslinti informaciją jų interneto svetainėse.