Kalitos Kalnas: rogučių, slidinėjimo ir padangų trasos

Nuotykių parkai
Pagauk vėją Anykščių Kalitos kalne

Rogučių trasa – tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje – viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas.

Rogutės veikia visus metus – tiek vasarą, tiek žiemą. 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa. Prisisekite saugos diržus ir pagaukite vėją skriedami nuo Kalitos kalno!

Atrakcionas "VIRTUALI REALYBĖ". Pasinerk į virtualų nuotykių pasaulį ir patirk neįtikėtinus pojūčius!

Manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti sėdima platforma 2 asmenims su virtualios realybės akiniais. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei įvairūs efektai.

Šaltuoju metų laiku, Kalitos kalnas pritaikomas kalnų slidinėjimui. Čia žiemą įrengiamos 4 trasos, kurių ilgis svyruoja nuo 200 iki 400 metrų. Taip pat sniego parkas su atskiru keltuvu, kuriame savo jėgas gali išbandyti ekstremalūs snieglentininkai ar slidininkai. Į Kalitos kalną užkelia 5 keltuvai (atskiru keltuvu keliami tik vaikai ir pradedantieji), o neturintieji slidinėjimui reikalingos įrangos visada gali ją išsinuomoti vietoje
Šaltinis: © kalitoskalnas.lt

Aplankykite netoliese

Susisiekti telefonu
+37038178144