Auto Moto Parkas

Nuotykių parkai
„Auto Moto Parkas“ (AMP) – tai aktyvaus poilsio kompleksas. 24 ha plote įrengtame ralio parke galima tapti ralio automobilio šturmanu, vairuotoju arba sėsti už vienintelio Baltijos šalyse visureigio „Monster Truck“ vairo. Parke teikiamos ekstremalaus vairavimo pamokos tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Tai vieta, kur kiekvienas įsikraus adrenalino ir gerų emocijų! „Auto Moto Parke“ taip pat galima švęsti įvairias šventes su draugais arba kolegomis. Taip pat kiekvienas gali išmėginti savo jėgas virtualiame ralio simuliatoriuje.


AMP teikiamos paslaugos

Sportiniai ralio automobiliai. Sėsk už sportinio BMW ralio automobilio vairo arba į šturmano sostą. Šis sportinis-pramoginis automobilis leis suprasti ir pagerinti savo vairavimo įgūdžius ir įvertinti savo vairavimo galimybes! O patyrę instuktoriai pasidalins vertingais patarimais.

Monster Truck. Išskirtinė galimybė vairuoti arba būti pavėžintiems specialiame ruože vieninteliu Baltijos šalyse Monster Truck! Paslauga tinka visiems be išimties: tiek vaikinams, tiek merginoms. MONSTRU važiuoti galima su draugais, šeima, tad kviečiami visi tie, kurie trokšta įspūdžių, neišdildomų emocijų ir ypatingai praleisto laiko.

Vairavimo pamokos vaikams ir jaunimui. Sportinio vairavimo pamokos vaikams ir jaunimu - tai unikali galimybė 10-16 metų vaikams įgauti teorinių ir praktinių žinių apie automobilio vairavimą uždarame ralio parke. Vaikų lauks subalansuota teorinių žinių, vairavimo praktikos BMW ir Subaru Impreza automobiliais pamoka.

Vaikų gimtadienių šventės. "Auto Moto Parkas" siūlo švęsti gimtadienį aktyviai! Čia vyksta geriausi vaikų gimtadieniai. Į gimtadienio šventę galime įtraukti įvairias pramogas - Monster Truck, sportinius-pramoginius ralio važiavimus arba pervežimus, įgūdžių gerinimą sportiniu ralio simuliatoriumi.

AMP Ralio parkas. AMP Ralio parkas turi daug įvairių posūkių, keletas iš jų- visiškai „akli“. Parke esant vienam lenktyninkui, galima važiuoti kur ir kaip norite, nes yra daug sankryžų. Protingai susirašius savo stenogramą galima pasiruošti greičio ruožą iki 12 km. Trasos danga yra prižiūrima ir po kiekvienos sesijos išlyginama.

AMP Enduro parkas. Auto Moto Parke yra ne tik Ralio parkas, bet ir Enduro parkas. Enduro parkas driekiasi miško keliukais, tuomet yra įvažiuojama į Ralio parką, kur galite pilnai „atsukti“ gazo rankeną“, o galiausiai įvažiuojate į motokroso elementų turinčią atkarpą su tramplynais! Taip pat sukurtos dirbtinos kliūtys - padangų, rastų ruožai, svarstyklės ir tilteliai. Bendras ilgis ~5-6 km.

Gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai ir kt. šventės. Ieškot unikalių pramogų ir vietos savo, šeimos ar draugų šventei? Dovanokite nepamirštamą nuotykį Auto Moto Parke. Mes mielai pasirūpinsime jūsų aktyviomis pramogomis ir staigmenomis.

AMP House - Erdvė jūsų šventei. Tai unikali vieta, kur galite švęsti savo šeimos šventę (vaikų gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai) ar organizuoti darbuotojų Teambuilding. renginį. Galite įsikurti tiek viduje, kur yra visi reikalingi baldai, infrastruktūra (iki 60 žmonių), tiek lauke, kur galite organizuoti BBQ pikniką.

AMP Ralio simuliatorius. Papildoma pramoga: Ralio simuliatorius - tai unikali galimybė pajausti automobilio valdymą virtualioje aplinkoje. Galima vairuoti nuo klasikinio “Audi Quattro” ar “Subaru Impreza” iki naujausio “Škoda R5” modelio! Išmėginti sudėtingiausius pasaulio ruožus galima Naujoje Zelandijoje, Lenkijoje, Argentinoje ar Australijoje!

Auto Moto Parkas visiems pakrauna nerealiai teigiamos energijos ir išsivežtos emocijos dar išlieka labai labai ilgam! Parko centre įrengta "Terasa" su dideliais langais, kurioje galite pasislėpti nuo lietaus, vėjo ar šalčio. Tai puiki stebėjimo vieta, nes iš čia puikiai matosi 90 % viso parko. Kartu atvykę draugai puikiai matys Jūsų važiavimus.
Šaltinis: © automotoparkas.lt

Aplankykite netoliese

Rezervuoti internetu
Susisiekti telefonu
+37061222492