Triušiukų slėnis

Mini zoologijos sodai
Šiuo metu didesnėje nei 4 ha aptvertoje teritorijoje galite susipažinti su įvairiais gyvūnais, paukščiais bei paglostyti ir pamaitinti triušiukus, kurių čia virš 50 skritingų veislių.

Pasigrožėję gyvūnais, esate kviečiami pramogauti: pašokinėti ant batuto, pasisupti ant sūpynių, pamėtyti kamuolį į krepšį, pažaisti smėlio dėžėje, ar tiesiog pailsėti pavėsinėje, pasigrožėti gamta, atsigerti kavos, pasivaišinti ledais.

Triušiukų slėnyje rasite daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų: Belgijos milžinai, Vokietijos dėmėtieji milžinai, Prancūzijos avinai, Didieji šviesiai sidabriniai, Tamsiai sidabriniai, Didžioji šinšila, Bugundijos, Marderis, Vienos mėlynieji, pilkieji, baltieji, Naujosios Zelandijos baltieji ir raudonieji, Kalifornijos, Japonijos, Kiškiniai, Aliaska, Siamo, Ugniniai, Olandų, Rex, Angora, dekoratyviniai ir kt.

Pasigrožėsite ir susipažinsite su tokiais gyvūnais kaip taurieji elniai, danieliai, kupranugaris, kengūros, Poni arkliukai, asiliukas, Kamerūno ožiukai, avytės, alpakos, lamos, įvairūs paukščiai: stručiai, fazanai, gulbės, kalakutai, dekoratyvinės vištos, žąsys, antys, putpelės ir kitais šio slėnio gyventojais.

Darbo laikas:

Nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. laukiame Jūsų:

antradieniais – sekmadieniais, švenčių dienomis nuo 10:00 iki 18:00;

pirmadieniais – nedirbame.

Nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d. dirbame:

Šeštadieniais, sekmadieniais, švenčių dienomis nuo 10:00 iki 16:00.

Draudžiama į teritoriją atsivesti/atsinešti gyvūnus.

Daugiau informacijos rasite internete adresu www.triusiukuslenis.lt
Šaltinis: © pamatykLietuvoje.lt, triusiukuslenis.lt

Aplankykite netoliese