Didžiųjų žibintų festivalis "STEBUKLŲ ŠALYJE" Pakruojo dvare

Išskirtinės pramogos
Šį gruodį į Pakruojo dvarą sugrįžo trečius metus rengiamas milžiniškų šviečiančių skulptūrų festivalis, kuris šiemet nustebins nauja tematika, dydžiu ir netikėtais technologiniais sprendimais. Šimtai įvairaus dydžio ir specialiai šiam festivaliui kruopščiai kurtų skulptūrų-žibintų, neįtikėtini šviesos ir garso efektai, aktorių pasirodymai ir šventinis šurmulys visai šeimai – artėjant šventėms festivalyje „Stebuklų šalyje“ Pakruojo dvare.

Toks vienintelis Lietuvoje rengiamas festivalis Pakruojo dvare kasmet sutraukia tūkstančius lankytojų iš visos šalies pasigrožėti įspūdingo dydžio šviečiančiomis skulptūromis ir kitais unikaliais meniniais sprendimais dvaro parke bei visoje teritorijoje po atviru dangumi. Šiais metais kiek vėliau nei prieš tai buvusius kartus startuosiantis visiškai atsinaujinęs festivalis nukels į kupiną stebuklų, iliuzijų, šviesos ir naujausių technologijų pasaulį, įkvėptą spalvingos Luiso Kerolio pasakos „Alisa stebuklų šalyje“. Šimtai dar niekur neeksponuotų didžiulių skulptūrų ne sykį leis suabejoti, kur tikrovė, o kur iliuzija, o visą tą pojūtį dar labiau sustiprins pasitelktos įmantriausios technologijos: instaliacijos, projekcijos, lazeriai, garso efektai. Šio festivalio šūkis – „Čia iliuzijos tampa realybe!“ Festivalio metu lauks įtraukiantys aktorių pasirodymai po atviru dangumi, netikėti stebuklingi personažai, užsiėmimai visai šeimai ir šventine nuotaika alsuojanti kalėdinė mugė. Tai bus ryškiausias reginys, kuris sukvies ištroškusius kerinčių vaizdų į magišką šviesos kelionę žiemos tamsybių metu po stebuklingą pasaulį, įsikvėpti naujiems metams ir naujiems darbams.

„Šviesų festivalis „Stebuklų šalyje“ bus ne tik didžiausias šventinis reginys šią žiemą, tačiau, tikimės, ir saugiausias šiuo pandemijos laikotarpiu“, - sako Pakruojo dvaro Baronas. „Atvykusiems lankytojams bus paruošta daugiau nei įprastai papildomų įėjimų į festivalį, kad nesusidarytų eilės, įrengta naujų erdvių mašinoms statyti. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija internetinėje erdvėje, pildomos anketos, o bilietus bus pageidaujama įsigyti tik iš anksto internetu, kad būtų galima riboti dalyvių skaičių ir laikytis visų privalomų Lietuvos Respublikos Vyriausybės ekstremalių situacijų valdymo komisijos nuostatų. Žinoma, didelis pliusas ir tas, kad festivalis vyksta po atviru dangumi, o turima didžiulė dvaro teritorija suteikia galimybę išlaikyti reikiamus atstumus vienas nuo kito, nesibūriuoti, - saugumo priemones, kokių bus imtasi festivalio metu, vardija Baronas. „Viliamės, kad iki festivalio atidarymo šiuo metu paaštrėjusi pandemijos situacija bus aprimusi“, - priduria jis.
Šaltinis: © pakruojo-dvaras.lt

Aplankykite netoliese

Rezervuoti internetu
Susisiekti telefonu
+37068665055