SAULĖ 785 (Žaidimas baigėsi)

Kelionės-žaidimai Pėsčiomis 8 objektai 1 dienos
Maršrutas

Šiauliai – Saulės miestas, šiemet švenčiantis 785-ąjį gimtadienį! Mus išgarsino Saulės mūšis, jos vardu vadiname pačias gražiausias miesto aikštes, statome paminklus, kuriame ir skiriame jai savo legendas. Po visą miestą išsibarstę saulės simboliai tapo neatskiriama mūsų miesto savastimi, kiekvieną svečią norime sušildyti ir saulės spinduliais, ir mūsų svetingumu, ir gražiais Saulės miesto akcentais. Atraskite saulėtus objektus ir laimėkite puikius prizus dalyvaudami žaidime SAULĖ 785.

7-tą mėnesį

8 objektai

5 pagrindiniai prizai ir 10 paskatinamųjų savaitės prizųAplankykite objektus ir laimėkite saulėtus prizus!


Prizai

Dovanų kuponas "Saulės miestas"
 • 3 kelioninių, pagamintų iš perdirbtų šiaudų, indų rinkiniai – dviejų dalių pietų dėžutė, puodelis ir įrankių rinkinys – kelionėse tikrai pravers.
Kelioninių indų rinkinys.
 • Savaitės prizai leis persikelti į virtualią realybę. Net 8 kuponų su šeima apsilankyti 5-ąjį gimtadienį švenčiančiame „Enter VR“ kambaryje.
Dovanų kuponas "ENTER VR".

Kassavaitinių prizų laimėtojai:

 • Donatas Semaška (2021-07-23)
 • Eva Vyniautaitė (2021-07-30)
 • Violeta Strakšienė (2021-08-06)
 • Neringa Klusienė (2021-08-13)
 • Marius Pranckus (2021-08-20)
 • Donata Kačinskaitė (2021-08-27)
 • Žymantas Vyniautas (2021-09-03)
 • Rūta Vanagienė (2021-09-10)

Pagrindinių prizų laimėtojai:

 • 100 Eur. vertės kuponų iš PPC "Saulės miestas" laimėtojai:
  • Evaldas Biliūnas
  • Viktorija Subačiūtė
 • Kelioninių, pagamintų iš perdirbtų šiaudų, indų rinkiniai – dviejų dalių pietų dėžutė, puodelis ir įrankių rinkinių laimėtojai:
  • Lukas Zavadzkis
  • Rytis Gavorskis
  • Eglė Stankė


Kaip žaisti?

Suraskite 8 mūsų atrinktus ir rekomenduojamus aplankyti saulės ženklus Šiauliuose. Apsilankę pasižymėkite juose naudodamiese šiuo žaidimo puslapiu. Pasižymėti galėsite tik būdami šiose vietose, o tai mums padės nustatyti jūsų telefono GPS. Aplankę visas žaidimo vietas gausite unikalų prizo kodą, kurį užregistravę iškart tapsite žaidimo dalyviu ir kas savaitę pretenduosite laimėti savaitinį prizą, o žaidimo pabaigoje ir vieną iš pagrindinių žaidimo prizų.

Kas žino, galbūt būtent jūs tapsite vieno iš prizų laimėtoju!

Laimėtojus išrinksime burtų keliu, o džiugią žinią apie laimėjimą pranešime susisiekę asmeniškai, registracijos formoje nurodytais kontaktais bei paskelbsime šiame žaidimo puslapyje.ŽAIDIMO OBJEKTAI

Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami aikštėje.
Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami prie saulės laikrodžio.
Skulptūra "Aušra"
55.936003, 23.312693
Vykti Vykti
Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami prie skulptūros.
Skulptūra "Aušra" Nuotr.: ©Šiaulių turizmo informacijos centras

2003 m. rugsėjo 12 d., šiauliečiams švenčiant savojo miesto gimtadienį, skvere prie senojo parko atidengta skulptorės Dalios Matulaitės skulptūra „Aušra“. Tai masyvi, iš rusvo švediško granito iškalta, 20 tonų sverianti, 4 metrų aukščio statula. Šiuo paminklu šiauliečiai įamžino ,,Aušros“ laikraščio ir jų leidėjų, savo kraštiečių, dalyvavusių judėjime už lietuviško žodžio atgavimą, atminimą.

Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami prie centro įėjimo.
Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami prie piešinio.
Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami aikštėje.
Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami prie vitražo.
"Saulės terasa" (Tilžės 109, Šiauliai), PPC "SAULĖS MIESTAS"
55.928462, 23.309033
Vykti Vykti
Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėkite būdami terasoje.
Saulės terasa Nuotr.: ©Šiaulių turizmo informacijos centras

Saulės terasa – pramogos arčiausiai saulės! Saulės terasa įsikūrusi ant stogo, prekybos ir pramogų centre Saulės miestas. Kaip vasarą būti arčiausiai saulės?

Gražiomis ir ilgomis vasaros dienomis ant prekybos ir pramogų centro Saulės miestas stogo tavęs laukia įsikūrusi Saulės terasa. Tai pirmoji ir vienintelė daugiafunkcė laisvalaikio erdvė Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms!

Saulės terasa atvira visiems Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams. Nuolatinis šurmulys arčiau saulės – erdvė, kurioje laiką galima leisti su draugais ir šeima. Saulės terasoje įrengtos atskiros erdvės: vaikų, kino ir renginių, restorano, poilsio. Saulės terasoje skirtingose erdvėse kiekvienas šiaulietis gali rasti tai, ko jam labiausiai reikia vasaros metu.

Daugiau informacijos apie Saulės terasą.