Adrenalino Klaipėda

Maršrutai Automobiliu 5 objektai 1 dienos
Maršrutas

Ar esate įsivaizdavę kaip atrodo ekstremali ekskursija? Tikriausiai pirmas dalykas šauna į galvą, jog jame turi būti adrenalino, kurio taip trūksta mūsų gyvenime, todėl mes jums siūlome išbandyti šią adrenalino ekskursiją.

Maršruto trukmė ir kaina:

  • Maršrutas gali trukti nuo 5 val. iki 8 val. priklauso nuo paslaugų kiekio ir pasirinktų objektų
  • Kaina: žmogui gali svyruoti nuo 40 eur iki 100 eur priklauso nuo paslaugų kiekio ir pasirinktų objektų.
  • Maršrutas netinkantis neįgaliesiems
  • Tarp objektų geriausia keliauti automobiliu

Pirmoji ekskursijos vieta yra kartingai, kuriuose patiriamas greitis, išcentrinės jėgos bei adrenalinas. Kartingais galima važiuoti 1m 40cm ūgio ir aukštesniems.

Kiekvieną sezoną besikeičiantys azartiškai greiti trasos posūkiai, spalvingi ir greiti SODI RX7 kartingai bei vokiški RIMO kartingai vaikams, geros emocijos ir puiki nuotaika, grynas oras ir tai dar ne viskas, ką jūs rasite atvykę pas mus. Su maža ar didele kolegų ar draugų kompanija patirsite adrenalino pliūpsnį startuodami "GOKARTO lenktynėse", o mažieji, jau nuo 6 metų džiaugsis savarankiškai vairuodami kartingą.

Turi aukščio baimę, tačiau nori ją įveikti? Dabar tam padaryti puikus metas. Vykstame į „Minimelts nuotykių parką“. Saugumą užtikrina lynai bei prižiūrėtojai, todėl paslysti nereikia bijoti.
Klaipėdos miesto Poilsio parke įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse nuotykių ir laipynių parkas „Minimelts“ yra puiki vieta aktyviam ir turiningam Jūsų poilsiui. Patirkite nuotykius drauge!
Parko darbuotojai visada padės įveikti vidines baimes ar būgštavimus. Po pramogų medžiuose, pamokys žaisti sparčiai populiarėjančio diskogolfo žaidimo. O kur dar : riedučiai, „longbordai“, riedžiai, swingai, dviračiai, šiaurinio ėjimo inventorius – visa galybė priemonių aktyviam poilsiui kiekvieną naują metų sezoną laukia Jūsų!

Simuliatrių akademija Klaipėda (J. Janonio g. 27, Klaipėda)
55.717436, 21.118626
Vykti Vykti
Simuliatorių akademija Nuotr.: ©Matas Mendelys

Atrodytų, jog kas gali būti ekstremalaus vairuoti lenktynių simuliatorių, tačiau tai sužinosite tik jį išbandę.
Itin tiksli vairo sistema perteiks pačius realiausius potyrius. Pedalai sukurti taip, kad automobilio sustabdymui turite panaudoti jėgą. Sekvencinė pavarų perjungimo sistema, hidraulinis rankinis stabdis, tikra sportinio automobilio sėdynė – visa tai leis Jums pajusti, ką reiškia vairuoti ne tik formulės bolidus, kėbulinius sportinius automobilius ar ralio mašinas, bet taip pat specialiai driftui pritaikytus automobilius! Trijų monitorių sistema padės pasijausti taip, lyg sedėtumėte pačiame automobilyje.
Lazeriu skenuotos ir iki milimetro tikslumo atkurtos pasaulio trasos, itin kruopščiai, per ilgus metus kartu su autosporto komandom ir automobilių gamintojais renkamais duomenimis, atkurtos fizikinės automobilio valdymo savybės: padangų temperatūra, dėvėjimasis ir visos kitos smulkmenos leis Jums pabūti tikru lenktynininku.

Daugiau informacijos: www.simak.lt

„Lazertronas“ (Mainų g. 5, Klaipėda)
55.683021, 21.187368
Vykti Vykti

Paslaugos kaina: nuo 30 eur iki 100 eur priklausoma nuo rezervacijos laiko ir nuo žmonių skaičiaus.

Visi esame girdėję apie kompiuterinius žaidimus, šaudykles. Puiki proga išbandyti save lazerių arenoje. Naudojant lazerių sistemą galėsite kovoti su savo draugais realioje karo zonoje tik be tikrų kulkų. Žaidimo tikslas – įveikti kitą komandą, eliminuojant priešininkų žaidėjus visiškai nekenksmingų lazerių „šūviais“.

Norinčių aštresnių pojūčių ir stipresnių emocijų Lazertrone laukia žaidimą pagyvinantys dūmų, lazerių ir šviesos efektai. Po šios aktyvios pramogos pasikrausite teigiamų emocijų ilgam. Išbandykite savo strateginius sugebėjimus, akies taiklumą ir kojų miklumą.

Daugiau informacijos: www.lazertronas.lt

Kartingai „Top Kart“ (Taikos pr. 56, Klaipėda)
55.69214, 21.152886
Vykti Vykti
Kartingai „Top Kart“

Ekskursijos pradžioje buvome viename kartodrome ir pasisėmėme įspūdžių, taigi dabar laikas išbandyti dar vieną kartodromą ir užbaigti dienos iššūkius. Kartingais galima važiuoti 1m 20cm ūgio ir aukštesniems.
Kartingai Klaipėdoje po atviru dangumi! Laiko matavimo įranga, varžybos, dovanų kuponai, jaunųjų kartingistų būrelis.

Daugiau informacijos: www.topkart.lt