Apartamentai „Už Jūrų Marių“

Apartamentai
Senasis žvejų ir gintaro Juodkrantės kaimas atgauna savo šimtametį atostogų ir poilsio miestelio vardą.

2018 metais mes vietoje nebaigtų Sovietinių statybų pastatėme naują patogų apartamentų pastatą, kuris įsilieja į vietinę Kuršių architektūrą ir praturtina miestelį puikiomis mūsų svečių emocijomis. Mūsų misija yra suburti poilsiautojus mylimiausioje atostogų vietoje, kad galėtume dalintis šia nuostabia vieta Lietuvoje.

Juodkrantė turi ką pasiūlyti. Čia rasite nesibaigiančius, smėlėtus paplūdimius, kuriuose prasilenksite su vos keliais kitais gamtos ir jūros mylėtojais. Galėsite leistis tiek dviračiu, tiek ramiu pasivaikščiojimu į ošiančių Kuršių nerijos pušynų takus. Leiskite laiką žvejodami, ar varžydamiesi futbolo, krepšinio ar mini golfo aikštelėse.

Gamta čia atima žada: apsistokite mūsų apartamentuose ir atraskite UNESCO saugomą Kuršių neriją, kurioje rasite ne tik stulbinančio grožio pilkąsias kopas ir mirties slėnį, o ir jaukiausius Kuršių marių pakrantės miestelius ir vietinę kultūrą.

Susipažinkite su senąja prūsiška architektūra, senuoju švyturiu, skulptūrų parkais, delfinariumu bei jūrų muziejumi. Jei norėsite trumpam ištrūkti iš Juodkrantės ramybės, aplankykite Nidą ir jos naktinį gyvenimą.

Atvykite į Juodkrantę ir mėgaukitės atostogomis mūsų apartamentuose.

Mūsų siūlomi apartamentų tipai:

- Dviejų miegamųjų apartamentai - Daugiausiai svečių apgyvendinti galintys apartamentai: du miegamieji ir sofa lova svetainėje tinka patogiai leisti laiką šešiese. Džiaukitės Juodkrante su savo artimiausia draugija.

- Geresnieji apartamentai - Trokštamiausi apartamentai! 48 kvadratinių metrų apartamentai turintys atskirą miegamąjį, bei sofa-lova svetainėje. Mėgaukitės pajūrio vėju ir pušyno kvapais.

- Standartiniai apartamentai - Puikus pasirinkimas dviejų ar trijų asmenų grupėms, ar tiesiog šeimai. Puikiai įrengtas 35 kvadratinių metrų dydžio butas su atskiru miegamuoju, kuriame - dvigulė lova; o svetainėje rasite sofą lovą

- Apartamentai su antresole - Erdviausi mūsų siūlomi lofto tipo apartamentai. Pailsėkite dvigulėje lovoje miegamajame ir viengulėse, kurias rasite antresolėje. Tai - vienas patogiausių mūsų siūlomų pasirinkimų šeimai.

Visuose mūsų apartamentuose rasite: Virtuvę su visa reikalingiausia įranga, Kondicionierių, Internetą, Televiziją.

Susitikime Juodkrantėje ir mes Jums padėsime atrasti šią nuostabią vietą!

Čia yra viskas, ką norėtumėte rasti tobulose atostogose.

Aplankykite netoliese

Susisiekti telefonu
+37061265082