pamatykLietuvoje.lt - išsamiausias lankytinų vietų žemėlapis

Nuo 2016 balandžio Lietuvos keliautojams padedantis išsamiausias lankytinų vietų žemėlapis www.pamatykLietuvoje.lt. Kaip informacijos ir idėjų šaltinį, šį žemėlapį jau atrado daugiau kaip 100 000 keliauti mėgstančių žmonių. Šiemet atnaujintame žemėlapyje pateikiami visų Lietuvos turizmo informacijos centrų, regioninių ir nacionalinių parkų lankytinų vietų duomenys bei kitų šaltinių informacija.

Kasdien pildomame žemėlapyje jau daugiau kaip 3000 objektų. Išsamiai aprašytų, su nuotraukomis ir svarbiausia su pažymėta tikslia vieta žemėlapyje. Be apžvalgos bokštų, pažintinių takų, dvarų, piliakalnių ir kitų objektų, žemėlapyje pateikiama informacija apie beveik 400 poilsiaviečių.

Informaciją žemėlapyje lengvai randa ir populiariausių, madingų vietų ieškotojai ir tie, kurie ieško kažko unikalaus, kitų keliautojų dar neatrasto.

Atrask

pamatykLietuvoje.lt paieškoje įrašykite, kur norėtumėte keliauti arba dominančią kelionės teritoriją nurodykite žemėlapyje. Vos po akimirkos gausite sąrašą rekomenduojamų, įdomių vietų jūsų kelionei. Ieškote kažko konkretaus ar specifinio? Tiesiog paieškos laukelyje įrašykite vietos pavadinimą arba “gudresnę” užklausą (pvz.: “muziejai Kaune”, “Dviračių nuoma Birštone” ir pan.).

Keliauk

Naršydami po pamatykLietuvoje.lt žemėlapį, planuodami kelionę ar svajodami apie ateities išvykas, visas jums patikusias vietas įtraukite į “Mano vietų” sąrašą. Pasiimkite šį sąrašą į kelionę savo išmaniajame telefone, dalinkitės juo su draugais. pamatykLietuvoje.lt ir jūsų telefono navigacijos programėlės neleis jums pasiklysti - pasirinkite norimą pamatyti vietą, spauskite “Vykti” ir jus palydės išmaniosios technologijos.

Dalinkis

Pasidalinkite savo įspūdžiais, patyrimais apie aplankytas vietas, rekomenduokite jas ar kelionių maršrutus savo draugams. Skaitykite kitų keliautojų atsiliepimus. Jei pastebėjote netikslumų, radote naują, mums dar nežinomą vietą, praneškite mums. Tapkite pamatykLietuvoje.lt keliautojų bendruomenės nariu.

Komanda

Esame keturi IT srities profesionalai ir kelionių Lietuvoje entuziastai, prieš daugiau kaip metus suvieniję jėgas ir patirtį projekto www.pamatykLietuvoje.lt įgyvendinimui. Siekiame savo žiniomis ir sukurtais technologiniais sprendimais pasidalinti ne tik su keliautojais, bet ir su turizmo paslaugų teikėjais, turizmo informacijos centrais, regioniniais, nacionaliniais parkais ir taip prisidėti prie teigiamų pokyčių šioje srityje Lietuvoje.

Bendradarbiaukime

Prie projekto kviečiame prisijungti turizmo paslaugų teikėjus, fotografus, keliautojus, tinklaraštininkus ir kitus. Esame atviri pasiūlymams, turime dar daug idėjų ir tikime, kad apjungę jėgas galime nuveikti daug daugiau.

Mūsų iniciatyvos, projektai ir pasiekimai